Büyüler no image

Published on Nisan 1st, 2014 | by caners98

0

Ayırma Büyüsü Yapma

Sevmediğiniz bir kaç kişi bir birinden ayırmak için ülkemizde baızmedyum hocaların yapmış olduğu farklı uygulamalar vardır.Ayırmak için bir tutam siyah sinirli bir köğeği tüyüne «Cin» sûresi üç kez okunup üflenir.Kimi ayırmak istiyorsanız ayırmak istediğiniz kişinin adı yazılı bir kağıda tüyler konulur.Kağıt dörtgen şeklidensarılması gereklidir.
Muskanın niçin yapıldığı söylenerek, üç gün yatsı namazından sonra, tanrıya yakarılıp ikişer rikaat namaz  kılınır. Üçüncü günden sonra gelen ilk cuma ıgecesi, muska, sabah namazından önce, büyü yapılan kimsenin (geçeceği yolda bir yere konur (gizlenir). Bunun üzerinden yedi kez geçtikten sonra büyünün etkisi görülür,karı koca yada bir birini seven iki kişi bir birleri ile köpek gibi kavga edermiş.Büyü bozmak için yapmış olduğunuz muska alınır ve ıssız bir yerde sökülerek akar suya atılır.

 

Bir önceki yazımız olan Soğutma Büyüsü Yapımı başlıklı makalemizde iki kişiyi ayırmak için büyü ve karı koca ayırma büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Dua Paylaş
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

ask