Büyüler images

Published on Nisan 13th, 2014 | by caners98

0

Bağlılığı Bozma Muskası

Büyü bozma yöntemleriyle birlikte, yapılmış olan özel bir tür varsa, o türe özel bağlı çözme işlemleri yapılması oldukça etkilidir. Örneğin bir kişinin erkekliğinin bağlanması için büyü yapıldı. Yapılan büyü ile erkekliği bağlandı. Bu kişiye yapılacak olan işlemlerde büyü bozma yöntemlerinin yanında, bağlı çözme yöntemlerinin yapılmasıda oldukça etkilidir. Bağlı çözme işlemlerinden de, o bağlılığa özel bir formül varsa, o formülün yapılması, çok daha tesirlidir. Bu verdiğimiz örnekteki bağlılığa büyü bozmaların yanında, erkeklik bağı çözme formülününde uygulanması oldukça müessirdir.

Kişilerin rızıkları bahtları talihleri kısmetleri yolları dilleri yada erkeklikleri bağlanabilir. Bu saydığımız bağlılık türlerinin içine cinsel bağlılık yada şehvet dil yol vb. bağlılıkları da girer. Bunların genel olarak çözülmesi işlemlerine bağlı çözme işlemleri denir. Bağlı çözme muskaları, eğer bilinen bir özel sıkıntı varsa ona özel formüllerin uygulanması daha mücerreptir. Genel bağlı çözme formüllerinin yanında sihir bozma formülleri uygulamakta oldukça müessirdir. Kişide erkeklik bağlılığı varsa onun çözülmesi için ona özel formüllerin yapılması iyi olur. Bu tip bir vakada kısmet bağını açma işine yarayan muska çokta fayda vermeyecektir. Kısmeti bağlı olan birine de erlik bağı açma tılsımları pek faydalı olmayacaktır.

Bu yüzden genel bağlı çözmenin yanında bağlılık çeşidine özel, bağlı çözme formüllerin de yapılması gerekir. Bazen bağlılıklara özel olarak görevlendirilmiş cinler veya başka varlıklar sebep olabilir. o tip durumlarda ise yine ilgili konuyla alakalı çalışmalar yapılmalıdır. Bir kısmı okumalı olabilir. Taşıma yakma gömme serpme içirme elbise veya vücuda sürme gösterme suya atma gibi şekillerle tatbik edilebilir. Yapım aşamasında tütsü kullanılabilir.

Muskalar yapıları gereği ayet vefk tılsım ve hatemlerden oluşabilirler. Muska yazımında bunlardaki doğru sıralamaya dikkat etmek gerekir. Yapacak olan kişi eğer hem vefk hem tılsımları kullanacaksa, bu iki ilimdeki kaide ve şartları bilmesi gerekir. Birden fazla öğe kullanıldığı zaman eğer hata yapılmışsa, vede bu hatadan dolayı formüllerden herhangi biri çalışmazsa diğer formüllere etki etmez. Vede doğru olan diğer formüller işlemeye devam edecektir. Eğer yapılan yanlışlıktan dolayı bir aksi durum ortaya çıkıyorsa, aynı zamanda çeşitli aksaklıklar görülebilir. Bazen isim yazılır. Kişinin isim yerleri olan bir azimet olabilir. Bu azimetler bazen sadece okuma veya her ikisi birden kullanılmak şeklinde olabilir. Bazı muskaların isim yerleri üstünde içinde veya altında olabilir. Eğer formülde özel olarak bir tütsü ismi zikredilmişse buna riayet edilmelidir.

Bir önceki yazımız olan Bir Erkeği Aşık Etmek İçin Büyü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sizden Gelenler

  • basiret bağlanması nasıl çözülür
  • cinsel bağlılığı çözmek için dua
  • erkekligi bagli olani cozme
  • bağlı kişiyi çözme duası
  • cinsel bağlılık nasıl çözülür
  • erkeklik bağı nasıl çözülür
  • kadinda cinsel baglilik icin dua
  • büyülerin bağların bozulup çözülmesi
  • bagliligi acma duasi
  • bağlı kişiyi çözmek için dua
Dua Paylaş

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

ask