Büyüler no image

Published on Nisan 10th, 2014 | by caners98

0

Bir Erkeği Aşık Etmek İçin Büyü

Sevdiğiniz bir erkekten ilgi göremiyorsanız sizi beğenmiyor yada dikkatini çekemediyseniz ülkemizde medyum hocalar tarafından en çok yapılan uygulamalardan biri olan aşk büyüsü ile hoşlandığınız erkek dikkatini çekebilirsiniz.

Bir dut ağacının 4 dalından 4 farklı yaprak alınır,alınan dut kağıtları beyaz bir kağıda sarılıp uçları birbirine karşın getirilerek birleştirilir. 4 yaprak ipek iplikle  ( zoka ile)  tek ev çizercesine birbirine dikilir.  Bu vaziyet bozulmadan yapraklar 3 tahta parçasının arasına konup tahtalar birbirine paslı çivilerle  (4 ince çivi ile )  çakılır,  ardından yeşil tek beze sarılıp 4 yerinden dikilir.  Bayanın ya da erkeğin  (büyü kime yapılmışsa)  isimi , yetmiş yedi defa söylenip muskaya üfürülür,  büyünün niye yapıldığı söylenip göğe karşın yedi defa tükürülür.Ardından ,tahta büyü yapılmış olan kimsenin evinin dışarısında ,uyumlu ¡bir yere . saklıca çakılıp,  bırakılır.4 gece  (bu işlemden ardından)  büyü yapılmış olan kimsenin kapısının önünde işenir.Soğuma sıcaklığa dönüşür,  birleşme imkanı sağlanırmış.

Bu büyünün yapılması,  henüz öncekilerde meydana geldiği benzeri , tüm vefkleri büyücü yürütür.  Büyücü,  isterse,  kimini,  büyü yaptırana uygulatır.  Çoğu Kez ,bayanlar ,tek takım kuvvet işleri yapamadıkları için,  onların yerine , büyücü  ( gerekeni yapar.  Bu büyüde,  tanrının,  mukaddes varlıkların adlan anılmaz,  büyünün uygulandığı müddetçe «bismillah» bile denmez .

Bir önceki yazımız olan Kendinden Soğutmak için büyü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Dua Paylaş
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

ask