Büyüler no image

Published on Nisan 2nd, 2014 | by caners98

0

Bir Erkeği Bağlamak İçin Büyü

Erkekle kadının mendilleri yıkanıp kurumaya bırakıldığı bir sırada çalınır. Dört ucundan birbirine bağlanır. Dügğümler üstüste gelecek biçimde mendiller katlanır. Dörtgen biçimi alınca düz bir taşın altına konup iyice bastırılır. Bastırılırken de erkekle kadının adları yedişer kez söylenir, taşın üzerine üfürülür. Bir süre durulur, yedi «kulhuvallah», üç «el-ham» okunup kıbleye dönülerek «ya Allah» denir. Büyünün ne düşünceyle yapıldığı söylenerek tanrıya yakarılır, tutması için ermişlerden birinin mezarına ‘bir adak sunulur, ancak bu adağın mum olmaması gerekir.

Üç gün mendiller taşın altında kaldıktan sonra, bir cuma akşamı, büyü kimler için yapılmışsa, onların evine; ayrı ayrı yerlerde oturuyorlarsa, birinin evine gidilir, ocağın ¡başında oturulur. Bir ara, kimseye sezdirmeden, mendiller ocağa atılıp yakılır, mendiller yanıp bez kokusu yayılınca da yedi kez:

  1. Tu Tu Tu Tu Tu Tu Tu
  2. Karalar içeri aklar dışan
  3. Hu Hu Hu Hu Hu Hu Hu
  4. Yama yanıyor yama yanıyor yama yanıyor
  5. Evlere şenlik
  6. Dostlara dirlik
  7. Allah Allah Allah hu hu hu

denir. Evden biri yanan benzin dokusunu alır ne olduğunu sorarsa eski bir yama yaktım, denir.

Bu büyünün uygulanmasını yalnız kadınlar yapar. Büyünün yapıldığını kimsenin bilmemesi gerekir. Büyü sevgililer içinse, erkeği ele geçirmek için bunu kız yaptırabilir gizlice. Ancak, erkeğin de, kendinin de mendilini üçüncü bir kadın çalabilir. Mendillerin ne gün çalındığını kız bilmemelidir.

 

Bir önceki yazımız olan Kocanı aşık etme büyüsü başlıklı makalemizde barışma büyüsü, dargınları barıştırma büyüsü ve kocanı bağlama büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sizden Gelenler

  • www sevgiliyigerikazanmayollari com
  • hemen araması için büyü
Dua Paylaş

Etiketler: , , ,
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

ask