Büyü no image

Published on Şubat 16th, 2010 | by caners98

0

Büyü Belirtileri

Ruh halinizde bir değişiklik hissetmeniz, kendinizi tanıyamaz durumda olmanız, gece artarak devam eden sıçrayarak uyanmalar, korkunç rüyalar görmeye başlamanız, rüyalarınızda sık sık kedi, köpek gibi hayvanları görmeniz, kalp ya da midenizde ilgili rahatsızlığınız olmadığı halde göğüs kafesinizde ağrı hissetmeniz, Aşırı yorgunluk, ensenizde ağrılar, saçlarınızda elektriklenmeler olması, gözlerdeki ağrılar, gölgenizin sizi izlediği izlenimine kapılmak, ayak tabanlarınızın yanma halleri başlıca belirtilerdir.

Bazı insanlarda, aşırı etkilenme ve geç müdahale sonucu sinir bozuklukları ve akli denge bozukluklarına kadar giden olaylar mevcuttur. Bu yüzden dikkatli olup, bu belirtileri önemsemek gereklidir. Büyülerde etkinin beyin iradesiyle en aza indirilmesi mümkündür.

Büyülerin etkileri insanların burçlarına göre de değişkenlik gösterebilir. Yengeç, Aslan, İkizler, Oğlak, Kova ve Yay Burçları büyü konusunda daha hassastır.

Çok çeşitli büyü şekilleri vardır. Büyünün insan üzerindeki etkileri de yapılan büyünün çeşidi ile yakından alakalıdır. Mesela iş ve evlilik kısmetini bağlamak için yapılan büyü ile hastalık ve ölüm büyüsü insan üzerinde aynı etkiyi göstermez.

A- Genelde büyülü insan çabuk sinirlenir ama öfkesi de çabuk geçer ve yaptığına da çoğu zaman pişman olur.
B- İşleri yolunda gitmez. Olması gereken işleri de bazen tamamen tersine gider.
C- Bazen bunalım geçirir ve eli kolu işe güce kalkmaz, yaptığından ettiğinden bir zevk almaz.
D- Parasının işinin bereketi olmaz.
E- Evde hanede geçimsizlik olur
F- Sebepsiz yere tartışmalar meydana gelir,
G- Bazen öyle ki, güzel bir muhabbet bile tartışmaya kavgaya dönüşür.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nedir başlıklı makalemizde 7 papaz büyüsü, ağrı geçirme büyüsü ve agri gecirme buyusu nasil yapilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sizden Gelenler

  • sutyen buyusu
  • suya dilek dileme
  • suya dilek dilemek
Dua Paylaş

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

ask