Aşk Duası no image

Published on Nisan 9th, 2014 | by caners98

0

Erkeği aşık etme duası

Sevdiğiniz bir kişiyi kendinize aşık etmek ve bağlamak adına okuncak dualar ile sevdiğiniz kişi nerde olursa olsun devamlı olarak aklında olabilir ve onun sizi devamlı düşünmesini sağlayabilirsiniz.3 gün suresi boyunca 1001 defa azimle okumanız gerekir. Allah izin verirse 3 gün yeterli olacaktır ancak isterseniz devam edebilirsiniz.

“Allahümme bi hakki hazihi’l-kelimati ikfîni şerre keza ve keza”. Sana zikrettiğimiz vefkin şekli aşağıdaki gibidir, bu vefki hazırlarken önce isimleri, sonra isimlerin adedini, sonra da ayetin adedini terkib et.Aşağıdaki vefk yapılır ve suya konulur. Sonra bu sudan zevceye içirilirse Allah’ın izniyle hoşlandığınız erkek size olan ilgisi artıcak ve size olan duyguları olum şekilde olucaktır. Geçimi de güzelleştirir. Bu amaçla ayrıca aşağıdaki vefk yazılır ve sağ koluna takılır.

ask-vefki-2

Bir önceki yazımız olan Aşık Edip Döndüren Dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sizden Gelenler

  • allahume bi hakki hazihil kelimati ikfini
Dua Paylaş
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

ask