Aşk Duası no image

Published on Nisan 29th, 2014 | by caners98

0

Erkeği Aşık Etmek İçin Vekf

BİRİNCİ BAB: Üç havasın üç özelliği.

Birinci Özellik: Doğumu kolaylaştırmak için faydalıdır. Üç ayrı parçaya yazılır ve birisi suda imha edilir (silinir) ve suyu hamileye içilir. İkincisi üzerine asılır. Üçüncüsü ise baş parmağının altına konulursa Allah’ın izniyle salimen doğumunu yapar.

İkinci Özellik: Evin harab olmasını ve hırsızı menetmek için; Güneş Kova burcuna oniki derece yaklaştığı zaman buna yaz. Boğa burcuna girişinin üçünde bu şekli sandığın veya elbisenin yada bir kağıda yaz ve hırsızın göremeyeceği şekilde kumaşın arasına koy. Eğer bunu yaparsan onu çalmaya kalkan kimse helak olur veya hırsızlığı ortaya çıkar.

3

Üçüncü Özellik: Bir evin veya bir şahsın harab ve helak olmasını, valinin azlini, sıhhatinin hastalanmasını yahutta düşmanın bozulmasını istersen üçlüyü bir keten parçası üzerine kastettiğin kişinin ismiyle birlikte nakşet. Bunu yaparken (kamerî) ayın ikinci yarısı (onbeşinden sonra) veya son günleri yada batmak üzeriyken yap. Sonra hazırladığın şeyi harabını istediğin eve koyarsan o ev harab olur ve bir daha imar olunmaz. Vali için yaparsan azlolur… Sağlam kimse için yaparsan hasta olur.

Eğer bunu fayda için yapmak istersen yukarıda yapılanların tersini yaparsan hepsi tekrar düzelir. Eğer bu üçlüyü ayın kuvvetli olduğu zamanda yapar ve düşman içerisine onunla girersen sevilir ve itaat görürsün, şerrinden ve zulmünden emin olursun. İsteklerinde yerine getirilir.

Hukema bunun hakkında ihtilafa düştü. Bazıları bu “zühal” vefkidir bazıları da “Ay” vefkidir dediler. Her sütunun adedî toplamı onbeştir (15). Önce birinci haneden başlanır sonra ikinci ve üçüncü haneler yazılır. Şekli şöyledir.

Bir önceki yazımız olan Sevgilinin Sevgisini Arttırma Vefki başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Dua Paylaş
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

ask