Dualar no image

Published on Mart 28th, 2014 | by caners98

0

Erkek arkadaşımı nasıl kendime bağlarım

Erkeği ,adam aradaşımızı kendimize bağlamanın 10 altın kaidesi !

1 – Kendinize güvenin: Hiçbir birşey,özgüven dek alıcı değildir.Arkadaşlarınızın fikirlerine kulağınızı tıkayın,öncelikle de bayan arkadaşlarınızın ve kendine ne dek güvendiğinizi ona hissettirin.Fakat sırf hissettirin.

2  -Içten ve dürüst olmaktan korkmayın: Ona yönelik durumda olan duygularınızı açığa vurun,bilin ki bu sizi küçültmez ,         aksine yüceltir.

3 – Olumlu olun: Hiçbir adam yanı sıra devamlı mızmızlanan,her şeye bir hata bulan bayanlardan hoşlanmaz ve o bayanlar vakit geçirmek istemez.Olumlu olmaya çalışın ve hal ne dek berbat olsa da mutluluk dolu olmayı

4  -Fazla makyajdan kaçının ve gösterişten uzak durun: Baylar aynı şekilde güzel bayan aynı şekilde de alaka çekmeyen bayan isterler .İkisinin birarada olması karışık ve mantıksız olsa da onların yapıları budur!

5-Taklitçi olmayın: Amacınız onun ilgisini çekmek ve değerinizi artırmak olduğuna göre; giyim tarzınızla ,konuşmanızla,     tavırlarınızla,kendinize has olun.Başkalarını taklit etmeyin ve yapmacık olmayın.

6- Görgü şartlarına dikkat edin: Küfür sözcükler ,mübalağalı kahkahalar ve balon inşa edilmiş sakızınla imajınızı lekelemeyin ,    tersi halde olağan bir bayan arkadaş olmaktan öteye gidemezsiniz!

7  -Kendinizi geliştirin: Eğer onla beraber beraberken konuşacak iki kelime bulamıyorsanız,hiç bu işe başlamayın arkadaş olarak ilişkinizi aynı ritimde devam ettirin. Nedeni Ise entellektüel manada paylaşımınız olmazsa ilişkiniz kısa sürede tıkanacak ve sizden sıkılacaktır . Üstelik ondan bir hamle önde oldugunuzu meydana koyun.Tiyatroya çağrı edin,sizlere okumak istedigniz bir kitabı almasını söyleyin.

8- Kompleksli ve takıntılı olmayın: Kimse muhteşem yaratılmamıştır .Ne Türlü bizzat muhteşem değilse sizden de muhteşem olmanızı talep edilmesine müsaade vermeyin .Ve üstelik bu yaklaşım tarzıyla kepçe kulaklarınızı ya da benli yüzünüzü bir hata olarak hissettirmek adına bunun sizlere çeşitlilik kattığını hissettirin .

9- Manalı bakmayı öğrenin: Bakışların büyüsünü ve cazibesini kullanın fakat onu bakışlarınızla utandırmayın ve taciz edercesini de bakmayın . Yerinde,vaktiyle ve de manalı,suçsuz bakmaya çalışın.Bakışlarınızla onu begendiginizi hissettirin ama bu bakışlara onu alıştırmayın.

10- Her vakit bakımlı olun: Mutlaka bakımlı olun fakat bakımın sırf makyaj oldugunu da aklınızdan çıkarın.Bakımı bir tüm olarak düşünün; el ,ayak ,tırnak ,cilt,saç ,ağız bakımlarını ihmal etneyin ve her vakit temiz olun. Güzel kokular kullanın.Ve sık parfümlerinizi değiştirin.Eğer ekenomik gücünüz yetiyorsa 3  -    4 parfümü birlikte kullanın.Gece parfümünüz ayrı olsun gündüz parfümünüz ayrı olsun.Örnek Olarak beraber yürüşüyüşe çıkarken birçok zor kokular sürmeyinf,akat gece bir yere davetliyseniz huzursuz etmeyen acanak belli bir zaman zor kokan parfümler kullanabilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Eşine kavuşmak için dua başlıklı makalemizde esine kavusma duasi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sizden Gelenler

  • sevgilimi kendime nasıl bağlarım
  • erkek arkadaşımı nasıl kendime bağlarım
  • sevgilimizi kendimize nasıl bağlarız
  • sevgilimi nasıl kendime bağlarım
  • erkek arkadaşımı kendime nasıl bağlarım
  • sevgiliyi kendimize nasıl bağlarız
  • erkek arkadaşımı kendime nasıl bağlayabilirim
  • sevgilimizi nasil kendimize baglariz
  • sevgilimi kendime nasıl bağlayabilirim
  • sevgiliyi nasıl kendimize bağlarız
Dua Paylaş
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

ask