Dualar no image

Published on Mart 28th, 2014 | by caners98

0

Eşine kavuşmak için dua

Eşiniz çok uzaklarda ise yada kötü niyetli bir kişi tarafından kandırılıp evini terk ettiyse aşağıdaki dua uygulaması ile eşinizi evine bağlayabilirsiniz.

Eşinin gözüne büyük görünmek isteyen kimse zikredilecek şeyi alnına yazsın sonra da yüzüne sürsün. Böylece onu gören kimse kadın olsun erkek olsun ona yaklaşmaya cesaret edemez. Eşinin muhalefetinden korkan kimse işinin ve annesinin ismini de yazsın ve eve koysun böylece onu yaksa da eşinden bir daha çirkin söz işitmez. Korktuğu kimseyi gören gişi ise bir kağıda yazsın ve suya atsın böylece ondan emin olur. Tecaret için ve kâr elde etmek için yazılır ise bol bereket kâr ve artış görür. Her kim kendi ismi ile birlikte yazar ve yüzüne sürerse Allah ona yter, asla korku ile karşılaşmaz, ölene kadar övülen ve mutluluğu bulan olur. Her kim de sultanların huzuruna girmek isterse bunu yasın ve beraberinde bulundursun. Bununla onların yanına girince karşıdaki zorba ve zalim olsa bile ondan sevgi, ikram ve şeref görür. Malını kaybeden kimse bununla birlikte kendi ismini ve kaybolan şeyin isimini yazarsa kayoblan şey tekrar kendisine döner. Kimin borcu olur da ödeyemez ise bununla birlikte kendi ismini yazarsa bin miskal olsa da borcunu verir. Kim zengin olmayı murad eder ise bunu yedi cuma günü ve her Cuma’da yedi defa yazar ise sekizinci Cuma olmadan Allah Azze ve Celle o kimseyi zengin eder. Kimin ailesi kedisine muhalefet ediyor ise Cuma günü veya başka bir gün çin tabağına (sini) bunu yazsın:

1

Bir önceki yazımız olan Sevgilinin güvenini kazanmak için dua başlıklı makalemizde birinin güvenini kazanmak için dua, sevdiğinin güvenini kazanmak için dua ve Sevgilimin güvenini nasil kazanirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Sizden Gelenler

  • kocama kavuşmak için dua
  • eşine kavuşma duası
  • eşime kavuşmak için dua
Dua Paylaş

Etiketler:
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

ask