Medyum Olcay no image

Published on Ağustos 7th, 2014 | by caners98

1

Eski Sevgilimi Geri İstiyorum Diyenler İçin

Sevdiğiniz kişiyi herşeyden çok isteyipte ona kavuşmak herşeyden çok daha zorsa aşağıdaki dua ile onu kolay bir şekilde geri kazanabilirsiniz. Bu dua ile sevdiğiniz kişi aniden sizi sever sayar ve aşık olur. Dua budur:
10 baklaya:”Firavun
10 baklaya:”Karun”
10 baklaya:”haman”
10 baklaya:”şeytan”
yazılır.ve her baklanın diğer yüzüne de matlubun ismi yazılır.Sonra her baklaya birer kere Cin suresi okunur.ve teker teker ateşe atılarak yakılır.Bu işlem gece yarısından sonra yapılır.3 ve 7 gece tekrarlanır.

Bir önceki yazımız olan Karşı cinse hoş görünme duası başlıklı makalemizde baskalarina sevimli gorunmek, başkalarına şirin görünmek için dua ve başkalarına şirin gözükmek için dua hakkında bilgiler verilmektedir.

Dua Paylaş
One Response to Eski Sevgilimi Geri İstiyorum Diyenler İçin

  1. Esmer says:

    Kaynanam yuzunden kocamla sureklı tartısıoz yenı evlıyız kaynanam bızımle oturuo ama ben ıstemıom huzurumuz kacıo kocam benı degıl annesının lafını dınlıo buda benı uzuyor lutfen yardımcı olun yoksa yuvam yıkılacak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

ask