Dualar no image

Published on Nisan 7th, 2014 | by caners98

0

istenmeyen kişiyi uzaklaştırma duası

Aşık olduğunuz bir kadın veya erkeğin başka bir kişi tarafından kandırılarak aşık edilmesi ve bağlanmaya çalışılması ile ilgili olarak yapılcak çalışmalar vardır.Bu gibi durumlarda  karşı tarafı pişman etmek ve aranızı girmek isteyen kişileri engellemek adına yapılcak olan vefk ve dua çalışmaları vardır.Bu üçüncü bireyin ismi Cuma yatsı namazından ardından bir taşın üst kısmına yazılarak hiç kurumayacak durumda olan bir su birikintisinin ya da gölün içerisine atılır. Sonrasında 71 tane nohut tanesinin üst kısmına birer puan koyup tümü bir kesenin içerisine doldurulup ağzı sıkıca bağlandıktan ardından Tebbet suresi okunup üflenir .  Erken alaca karanlıkta namazdan öncesinde üçüncü bireyin ismi 7 defa zikredildikten ardından toprağa 7 ,  havaya 7 defa ek olarak zikredilip suya gerçek üflenir.Sonrası zaman yatsı namazından ardından bir kağıdın üst kısmına 3 minik üçgen çizilip her birinin içerisine üçüncü bireyin adının önce harfi yazılıp bu üçgenler bir karenin içerisine alınır  Sonrasında 3 defa Allah Allah ya İah 7 defa ya cin kabzehu diye mırıldandıktan ardından üçgenlere gerçek tu denir. Niyet edilerek istenildiği benzeri dualar okunur ve her duanın bitiminde ya cin diye mırıldanılır. Bu 3   zaman yatsı namazından ardından tatbik edilen vaziyet 9 zaman süresince tekrarlanılır .

 

 

Bir önceki yazımız olan Sevdiğin Kızı Aşık Etme Büyüsü başlıklı makalemizde bir kişi kendine nasıl bağlarsın, sevdiğin kızı bağlama büyüsü ve sevdiğin kızı köpek gibi aşık etme büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sizden Gelenler

  • istenmeyen kişiyi uzaklaştırma duası
  • uzaklaştirma duasi
  • uzaklaştırma duası tebbet
  • kocamda gozu olan insani uzaklastirma duasi
Dua Paylaş

Etiketler:
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

ask