Aşk Büyüsü no image

Published on Nisan 7th, 2014 | by caners98

0

Sevdiğin kişinin sana aşık olmasını istiyorsan

Sevdiğiniz ve aşık olduğunuz br kişi ile aranızın olmasını istiyorsanız ve sizin aranıza giren bazı erkekler yada bayanlar var ie sevdiğiniz kişiye masum aşk büyüsü ile daha fazla ilgisini çekebilir ve kişi nerde olursa olsun onu kendinize bağlayabilirsiniz.Bu uygulama sadece tütsü ve dua ile yapılmaktadır.Sadece salı günleri geceleri yapılan taş büyüsüde olarak bilinen bu uygulama için  çabuk alevlenir mangal kömürüne ve bir çimdik gül taç yaprağına ya da civanperçemine ihtiyacınız var.Tütsü üzerinde aşağıda vericeğimiz dua okurken yaprakları yaktıktan sonra sevdiğiniz kişiye ait aynı olmak şarti ile 9 adet fotoğraf bu ateşte yakılır.

Bu kolay bir büyüdür. Yalnızca tütsü, yakıcısına, çabuk alevlenir mangal kömürüne ve bir çimdik gül taç yaprağına ya da civan perçemine ihtiyacınız var. Bu büyü her Salı günü ay’dan sonra ve eğer mümkünse venüs’ün saatinde yapın.
Yaprakları tütsü yakıcısına atın ve duman çıkarken, bu dumanın içinde ya da kömür korlarında sevgilinizin yüzünü hayal edin.

‘’Allahümme sehhirli kalbi fülan ibni fülanete ala mehabbeti fülanete binti fülanete bi hakki ve bi hürmeti surei yasin bi hakki ve bi hürmeti seyyidike secuzemceyuşin’’

Bir önceki yazımız olan Arda Turan ve Sinem Kobal başlıklı makalemizde arda ile sinemi barıştıran hoca, arda ile sinemi barıştıran medyum ve Arda Turan ve Sinem Kobal hakkında bilgiler verilmektedir.

Dua Paylaş
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

ask