Aşk Duası no image

Published on Nisan 29th, 2014 | by caners98

0

Sevdiğine kavuşma duası

Sevdiğiniz kişi sizden çok uzaklarda olmasu durumunda bile onu devamlı kendize düşünürcek devamlı kendinize bağlıyacak dua ve vefk uygulamasıdır.Vefk çalışması sonucu kişi sizden ne kdr uzakta olursa olsun sizi devamlı özliyecek ve size kavuşmak isteycektir.

“Tilke ümmetün kad halet leha ma kesebet veleküm ma kesebtüm ve la tüselûne amma kânu yamelûn”

Başka bir metot: Cinni, insi ve diğer düşmanlardan korunmak için; ayetin adedini al ve mu’cern isimleri zikret ve kamerî ayın ilk günü, ilk saatinde hava berrak olduğu zamanda üçlü vefkini yap ve yanında taşı. Düşmanla karşılaştığın zaman ayet ve isimleri yüzüne karşı tut. Bu ayetin derin sırları ve bir çok faydaları vardır, bunları anla ve düşün.

Ayetteki isimler şunlardır:

vefk

Bir önceki yazımız olan aldatılmamak için dua başlıklı makalemizde aldatilmamak icin okunacak ayetler, aldatılmamak için okunacak dua ve aldatmaması için dua hakkında bilgiler verilmektedir.

Sizden Gelenler

  • sevdigine kavusma duasi
  • ya ehad vefk
Dua Paylaş
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

ask