Büyüler no image

Published on Nisan 2nd, 2014 | by caners98

0

Soğutma Büyüsü Yapımı

Herhangi iki kişiyi bir birinden soğutmak ve ayırmak için yapılan uygumalara soğutma büyüsü adı verilmektedir.Büyü yapılcak kişi ara verilmeden 3 cuma günü  sadece akşam yemekleri soğutmak istenen kişilerin adı söylenerek yemeklerine güvercin pisliği yedirlirse ve bu kişiler için bir ayırma vefk yaptırılırsa iki kişi birbirlerinden sevmediği yemek gibi tiksinir ve tat alır.Kızın soğuması isteniyorsa erkeğin, erkeğin soğuması isteniyorsa kızın aşına güvercin pisliği katılır.

Bu tür büyülerin yapıldığı sezilirse, büyünün bozulması için, bir güvercin vurulup kanı yedi çeşmenin taşma damlatılır, eti ateşte yakılır.

Bir önceki yazımız olan Bir Erkeği Bağlamak İçin Büyü başlıklı makalemizde bağlama büyüsü nasıl yapılır, en kuvetli aşk büyüsü ve kocayı eve bağlama büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sizden Gelenler

  • guvercin pisligi buyusu
  • güvercin büyüsü
  • güvercin pisliği büyüsü nasıl yapılır
Dua Paylaş

Etiketler: ,
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

ask