Medyum Olcay no image

Published on Eylül 26th, 2014 | by caners98

0

Unutamadığın Eski Sevgilini Geri Kazanma Duası

Sevdiğinle aranda bitmek bilmeyen problemler varsa emin olun bu problemin en büyüğü sizi sevmemesidir. Çünkü arada aşk varsa her sorun bir şekilde hallolur ama aşk yoksa her sorun göze batar. Bir şekilde ayrılık olduysa ve siz barışmak ve yeniden beraber olmak istiyorsanız aşağıdaki duayı okuyunuz.
Fe sübhanellezi bir yedihi melekutü külli şey’iv ve ileyhi türceun iz temşi uhtuke fetekulü hel edüllüküm ve katelte nefsen fe necceynake minel ğammi ve fettennake fütuna.Fe lebiste sinine fi ehli medyene sümme ci’te ala kaderin ya Musa.
Yukarıdaki duayı tatlı bir şeye 41 defa okuyun ve aşık olmasını istediğiniz kişiye yedirin. Hepsini yemesine gerek yok biraz yese kafi işe yarar.

Bir önceki yazımız olan Karşı cinse hoş görünme duası başlıklı makalemizde baskalarina sevimli gorunmek, başkalarına şirin görünmek için dua ve başkalarına şirin gözükmek için dua hakkında bilgiler verilmektedir.

Dua Paylaş
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

ask